Zadzwoń do nas: (+48) 44 789 09 90
Darmowa dostawa od 99 zł
Sklep internetowy Frajdoo

Propozycja na szóstkę – 6 słodkich nowości na letnie wędrówki

Zagraniczne słodycze na każdą okazję

W końcu doczekaliśmy się! Jest słońce, jest ciepło, budzi się natura i wraz z nią ochota, by wyjść z domu i ruszyć przed siebie. Kierunki naszych wypraw możemy wybrać najróżniejsze, takie, które najbardziej lubimy: wędrówki w górach, długie spacer plażą, wyprawy rowerowe czy po prostu odkrywcze przechadzki po własnej okolicy. Jednakże czy wyruszamy daleko, czy blisko, oprócz przygotowania trasy, wygodnego stroju i obuwia, zdrowych napojów i przekąsek, pamiętajmy również o słodkim co nieco na poprawę nastroju, dodanie energii i podniesienie motywacji w trasie.

Spośród naszych nowych produktów proponujemy 6 oryginalnych słodkości na letnie wycieczki.

1.

https://frajdoo.pl/kategoria-produktu/marki/millions/

Zacznijmy od przepysznych, pochodzących z Wielkiej Brytanii cukierków Millions. Ich nazwa pochodzi od faktu, że są bardzo drobnymi i bardzo smacznymi cukiereczkami do żucia i jest ich mnóstwo w opakowaniu. No, może nie milion, ale całkiem sporo!  Co więcej mają ulubione przez dzieci smaki: są truskawkowe, bananowe lub o smaku gumy balonowej. Kto jeszcze nie zna, niech spróbuje, będzie zachwycony!

2.

https://frajdoo.pl/produkt/czekoladowe-praliny-z-kremowym-nadzieniem-psi-patrol-122g/

Dla najmłodszych proponujemy też praliny Mini Creamy z doskonałej mlecznej czekolady z kremowym mlecznym nadzieniem. Już z opakowania do skosztowania czekoladek zapraszają bohaterskie psiaki z bajki Psi Patrol. A w każdej torebce pralin znajdziecie niespodziankę z bohaterami tej bardzo popularnej wśród chłopców i dziewczynek bajki. Wysokiej jakości mleczna czekolada i niespodzianka na topie, czyli to co dzieci lubią najbardziej.

3.

https://frajdoo.pl/kategoria-produktu/marki/amos-sweets/

A co powiecie na słodką przerwę i chwilę zabawy? Żelki owocowe 4D Gummy Blocks w kształcie klocków lego to nie tylko słodycz, ale również frajda z tworzenia i budowania. Dziecko może z ich pomocą rozwinąć swoją kreatywność, wyobraźnię i zdolności manuale, zbudować pojazd, zwierzątko lub dowolny kształt, a następnie … zjeść swoje dzieło. Każde dziecko kocha żelki i będzie zachwycone budowaniem i smakowaniem własnoręcznie wykonanych pomysłowych form. Co ważne żelki mają świetne owocowe smaki dzięki zawartości soków owocowych, są bez sztucznych aromatów i barwników.

4.

https://frajdoo.pl/kategoria-produktu/marki/bazooka-candy/

Teraz z kolei bardzo lubiane przez najmłodszych połączenie słodyczy i kwaśności! Nowe cukierki Juicy Drop Blasts to naturalnie aromatyzowane cukierki do żucia o fenomenalnych owocowych smakach wypełnione kwaśnym pudrem. Idealne dla tych, którzy lubią zabawną, kwaśną nutę. W torebce znajdziecie cukierki o sześciu przepysznych smakach: arbuza, jabłka, coli, cytryny, maliny oraz truskawki. Mniam!

5.

https://frajdoo.pl/kategoria-produktu/marki/brain-blasterz/

Idąc kwaśnym tropem kolejna propozycja. Ale uwaga – Brain Breakerz od znanej marki 

Brain Blasterz to ekstremalnie kwaśne landrynki z kwaśnym pudrowym nadzieniem. Miks cukierków o smaku: jabłkowym cytrynowym, jagodowym, truskawkowym oraz cola na pewno doda energii na szlaku. Jeśli lubisz naprawdę mocno kwaśne słodycze, to spróbuj podołać kwaśnemu wyzwaniu Brain Blasterz! 

6.

https://frajdoo.pl/kategoria-produktu/produkty/prawdziwa-czekolada/

A na koniec nieco inna propozycja – dla koneserów czekolady. Oryginalne włoskie czekolady gorzkie z firmy Zaini mają bardzo dobry, czysty skład i wysoką zawartość kakao – od 70 aż do 100%! Ta ostatnia – czekolada 100% kakao – jest całkowicie wytrawna, bez dodatku cukru, wykonana jedynie z masy kakaowej. O zaletach i korzyściach czekolady można by długo pisać. Warto natomiast wspomnieć, że kupując czekolady Zaini, nie tylko dostajemy najwyższej jakości tabliczki, ale również procentem od obrotu wspieramy organizację non-profit Cocoa Horizons oraz projekt kobiecej przedsiębiorczości New Women of Cocoa. Prawdziwa słodycz z misją!